TPS564242DRLR SOT-563/SOT-666 4A Buck Regülatör Entegre Devre
45,25 TL
4,73 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS564242DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,84 USD + KDV
Texas Instruments TPS564242DRLR, SOT-563/SOT-666 kılıfta step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3V-16V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V-7V çıkış ve 4A tek çıkış sağlar. 1.2MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
TPS564242DRLR SOT-563, SOT-666 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 4A SOT-563, SOT-666
| Ürün Kodu | TPS564242DRLR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Current - Output | 4A |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
TPS564242DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!