TPS563300DRLR SOT-583 3A Buck Regülatör Entegre Devre
88,88 TL
9,30 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS563300DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,65 USD + KDV
Texas Instruments TPS563300DRLR, SOT-583 kılıfta step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.8V-28V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V-22V çıkış ve 3A çıkış akımı sağlar. 500kHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
TPS563300DRLR SOT-583 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A SOT-583
| Ürün Kodu | TPS563300DRLR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.8V |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | 22V |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-583 |
| Supplier Device Package | SOT-583 |
TPS563300DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!