TPS562246DRLR SOT-563 Buck Regülatör Entegre Devre
23,63 TL
2,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS562246DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,44 USD + KDV
Texas Instruments TPS562246DRLR, SOT-563/SOT-666 kılıfta 2A çıkış akımı sunan step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 4.2V-17V giriş aralığında çalışır ve 0.6V-7V arası ayarlanabilir pozitif tek çıkış sağlar. 1.28MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
TPS562246DRLR SOT-563, SOT-666 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 2A SOT-563, SOT-666
| Ürün Kodu | TPS562246DRLR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.2V |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 1.28MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
TPS562246DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!