TPS562208DDCR TSOT-23-6 2A Buck Regülatör Entegre Devre
35,43 TL
3,71 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS562208DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,66 USD + KDV
Texas Instruments TPS562208DDCR, 4.5V-17V girişten ayarlanabilir 0.768V-7V çıkış üreten 2A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 580kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS562208DDCR IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS562208DDCR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 580kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.768V |
TPS562208DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!