TPS562202DRLR Texas Instruments SOT-563 Buck Entegre Devre
23,42 TL
2,45 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS562202DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,43 USD + KDV
TPS562202DRLR, 4.3V-17V giriş aralığında çalışan, 2A çıkış akımı sağlayan ayarlanabilir step-down (buck) DC-DC dönüştürücüdür. 0.804V-7V çıkış aralığını destekler ve 580kHz anahtarlama frekansına sahiptir. SOT-563 (SMD) pakettedir ve -40°C ile 150°C arasında çalışır.
TPS562202DRLR 4.3-V TO 17-V INPUT, 2-A OUTPUT,
| Ürün Kodu | TPS562202DRLR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 580kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.3V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.804V |
TPS562202DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!