TPS560430YFDBVT Texas Instruments SOT-23-6 Buck Entegre Devre
127,60 TL
13,35 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS560430YFDBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,37 USD + KDV
TPS560430YFDBVT, Texas Instruments üretimi SOT-23-6 kılıfta senkron doğrultuculu step-down (buck) PWM regülatör entegresidir. 4V-36V giriş aralığında çalışır, 1V-34.2V çıkış sağlar ve 600mA çıkış akımını destekler. 2.1MHz anahtarlama frekansı ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TPS560430YFDBVT IC REG BUCK PWM 600MA SOT23-6
| Ürün Kodu | TPS560430YFDBVT |
| Current - Output | 600mA |
| Frequency - Switching | 2.1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | PWM |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 34.2V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
TPS560430YFDBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!