TPS560430XFDBVR Texas Instruments SOT-23-6 Buck Entegre Devre
109,02 TL
11,41 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS560430XFDBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,02 USD + KDV
TPS560430XFDBVR, Texas Instruments üretimi SOT-23-6 kılıfta step-down (buck) PWM regülatör entegresidir. 4V-36V giriş aralığında çalışır, 1V-34.2V çıkış verebilir ve 600mA çıkış akımı destekler. 1.1MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve senkron doğrultuculudur.
TPS560430XFDBVR IC REG BUCK PWM 600MA SOT23-6
| Ürün Kodu | TPS560430XFDBVR |
| Current - Output | 600mA |
| Frequency - Switching | 1.1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | PWM |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 34.2V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
TPS560430XFDBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!