TPS55340RTER Texas Instruments 16-WQFN (3x3) Entegre Devre
218,90 TL
22,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS55340RTER
Stok Adedi
0
Fiyat
4,06 USD + KDV
TPS55340RTER, ayarlanabilir çıkışlı boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 2.9V-32V giriş aralığında çalışır, çıkış gerilimi 38V’a kadar ayarlanabilir ve anahtarlama akımı 5.25A’dır. 94kHz-1.14MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 16-WQFN (3x3) SMD pakettedir.
TPS55340RTER IC REG BOOST ADJ 5.25A 16WQFN
| Ürün Kodu | TPS55340RTER |
| Current - Output | 5.25A (Switch) |
| Frequency - Switching | 94kHz ~ 1.14MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 32V |
| Voltage - Input (Min) | 2.9V |
| Voltage - Output (Max) | 38V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.9V |
TPS55340RTER Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!