TPS55330RTER Texas Instruments 16-WQFN (3x3) Entegre Devre
243,21 TL
25,44 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS55330RTER
Stok Adedi
0
Fiyat
4,51 USD + KDV
TPS55330RTER, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı DC-DC regülatör entegresidir; step-up ve step-up/step-down uygulamalarını destekler. 2.9V-16V giriş aralığında çalışır, çıkış 2.9V-22V seviyelerine ayarlanabilir ve anahtarlama akımı 5.25A’dır. 94kHz-1.14MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 16-WQFN (3x3) SMD pakettedir.
TPS55330RTER IC REG MULTI CONFG ADJ 16WQFN
| Ürün Kodu | TPS55330RTER |
| Current - Output | 5.25A (Switch) |
| Frequency - Switching | 94kHz ~ 1.14MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Input (Min) | 2.9V |
| Voltage - Output (Max) | 22V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.9V |
TPS55330RTER Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!