TPS552872RYQR 21-PowerVFQFN Buck-Boost Entegre Devre
378,15 TL
39,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS552872RYQR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,01 USD + KDV
Texas Instruments TPS552872RYQR, 21-PowerVFQFN (21-VQFN-HR 3x5) kılıfta step-up/step-down buck-boost anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3V-36V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V-22V çıkış ve 2.5A çıkış akımı sağlar. 200kHz-2.2MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
TPS552872RYQR 21-PowerVFQFN kılıfta üretilmiştir. Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 2.5A 21-PowerVFQFN
| Ürün Kodu | TPS552872RYQR |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | 22V |
| Current - Output | 2.5A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 21-PowerVFQFN |
| Supplier Device Package | 21-VQFN-HR (3x5) |
TPS552872RYQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!