TPS55165QPWPTQ1 20-HTSSOP Buck-Boost Regülatör Entegre Devre
671,01 TL
70,20 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS55165QPWPTQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
12,44 USD + KDV
Texas Instruments TPS55165QPWPTQ1, buck-boost (step-up/step-down) topolojide 1 çıkışlı anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.6V–36V giriş aralığında çalışır ve sabit 5V veya 12V çıkış seçenekleri sunar. 1A çıkış akımı, 2MHz anahtarlama frekansı ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TPS55165QPWPTQ1 IC REG BCK BST 5V/12V 20HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS55165QPWPTQ1 |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V, 12V |
TPS55165QPWPTQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!