TPS546D24ARVFR Texas Instruments 40-LQFN-CLIP (7x5) Entegre Devre
823,54 TL
86,16 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS546D24ARVFR
Stok Adedi
0
Fiyat
15,27 USD + KDV
TPS546D24ARVFR, Texas Instruments üretimi 40A senkron buck (step-down) DC/DC dönüştürücü entegresidir ve PMBus desteği sunar. 2.95V–16V giriş aralığında çalışır, 0.6V–5.5V aralığında ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar. 225kHz–1.5MHz anahtarlama frekansı ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS546D24ARVFR 40A DC/DC CONTROLLER WTIH PMBUS
| Ürün Kodu | TPS546D24ARVFR |
| Current - Output | 40A |
| Frequency - Switching | 225kHz ~ 1.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 40-PowerLFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LQFN-CLIP (7x5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Input (Min) | 2.95V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS546D24ARVFR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!