TPS54628DDAR Texas Instruments 8-SO PowerPad Buck Regülatör Entegre Devre
381,99 TL
39,96 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54628DDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,08 USD + KDV
TPS54628DDAR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, 0.765V-5.5V çıkış ve 6A çıkış akımı sağlar. 650kHz anahtarlama frekansına sahip olup SMD 8-SO PowerPad (8SOPWR) pakettedir.
TPS54628DDAR IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 8SOPWR
| Ürün Kodu | TPS54628DDAR |
| Current - Output | 6A |
| Frequency - Switching | 650kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.765V |
TPS54628DDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!