TPS54620RGYR Texas Instruments 14-VQFN (3.5x3.5) Entegre Devre
430,63 TL
45,05 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54620RGYR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,99 USD + KDV
TPS54620RGYR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-17V giriş aralığında çalışır, 0.8V-15V arası çıkış verebilir ve 6A çıkış akımı destekler. 200kHz-1.6MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 14-VQFN (3.5x3.5) Exposed Pad SMD pakettedir.
TPS54620RGYR IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 14VQFN
| Ürün Kodu | TPS54620RGYR |
| Current - Output | 6A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 1.6MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VQFN (3.5x3.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54620RGYR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!