TPS54540DDAR Texas Instruments 8-SO PowerPAD Entegre Devre
380,52 TL
39,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54540DDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,06 USD + KDV
TPS54540DDAR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir step-down (buck, split rail) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-42V giriş aralığında çalışır, 0.8V-41.1V arası çıkış ayarı sunar ve 5A çıkış akımını destekler. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı ile 8-SO PowerPAD (SMD) pakettedir.
TPS54540DDAR IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 8SOPWR
| Ürün Kodu | TPS54540DDAR |
| Current - Output | 5A |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Split Rail |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 41.1V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54540DDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!