TPS5450MDDAREP TI 8-SO PowerPad Buck Regülatör Entegre Devre
1.664,46 TL
174,13 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS5450MDDAREP
Stok Adedi
0
Fiyat
30,87 USD + KDV
TPS5450MDDAREP, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 5.5V-36V giriş aralığında çalışır, 1.221V-32.04V arası ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar ve 5A çıkış akımını destekler. 500kHz anahtarlama frekansına sahip olup SMD 8-SO PowerPad (8SOPWR) pakettedir.
TPS5450MDDAREP IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SOPWR
| Ürün Kodu | TPS5450MDDAREP |
| Current - Output | 5A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 32.04V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.221V |
TPS5450MDDAREP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!