TPS543B20RVFT Texas Instruments 40-LQFN-CLIP (7x5) Entegre Devre
783,88 TL
82,01 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS543B20RVFT
Stok Adedi
0
Fiyat
14,54 USD + KDV
TPS543B20RVFT, Texas Instruments üretimi senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 4V-19V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V-5.5V çıkış ve 25A çıkış akımı destekler. 300kHz-2MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 40-LFQFN Exposed Pad (40-LQFN-CLIP 7x5) SMD pakettedir.
TPS543B20RVFT IC REG BUCK ADJ 25A 40LQFN
| Ürün Kodu | TPS543B20RVFT |
| Current - Output | 25A |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 40-LFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-LQFN-CLIP (7x5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 19V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS543B20RVFT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!