TPS54394PWPR Texas Instruments 16-HTSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
254,39 TL
26,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54394PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,72 USD + KDV
TPS54394PWPR, Texas Instruments üretimi senkron doğrultuculu, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, 0.76V-7V arası ayarlanabilir çıkış sağlar ve toplam 3A çıkış akımını destekler. 2 çıkışlıdır, 700kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve SMD 16-HTSSOP pakettedir.
TPS54394PWPR IC REG BUCK ADJ 3A DL 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS54394PWPR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
TPS54394PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!