TPS54388CQRTERQ1 16-WQFN (3x3) Buck Regülatör Entegre Devre
197,64 TL
20,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54388CQRTERQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
3,67 USD + KDV
Texas Instruments TPS54388CQRTERQ1, senkron doğrultuculu step-down (buck) DC-DC dönüştürücü entegredir. 2.95V–6V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V–6V çıkış sağlar ve 3A çıkış akımını destekler. 200kHz–2MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 16-WQFN (3x3) SMD pakettedir.
TPS54388CQRTERQ1 3A O/P SYNCHRONOUS STEP DOWN SWI
| Ürün Kodu | TPS54388CQRTERQ1 |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.95V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!