TPS54360BDDAR Texas Instruments 8-SO PowerPad Entegre Devre
356,09 TL
37,25 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54360BDDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,60 USD + KDV
TPS54360BDDAR, Texas Instruments üretimi step-down (buck) DC-DC dönüştürücü entegredir. 4.5V-60V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V-58.8V çıkış ve 3.5A çıkış akımı sunar. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve SMD 8-SO PowerPad pakettedir.
TPS54360BDDAR POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS54360BDDAR |
| Current - Output | 3.5A |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Split Rail |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 58.8V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54360BDDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!