TPS54332DDAR Texas Instruments 8-SO PowerPad Entegre Devre
155,06 TL
16,22 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54332DDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,88 USD + KDV
TPS54332DDAR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3.5A çıkış akımı, 3.5V-28V giriş aralığı ve 0.8V-26.04V çıkış aralığı sunar. 1MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve SMD 8-SO PowerPad (8SOPWR) pakettedir.
TPS54332DDAR IC REG BUCK ADJ 3.5A 8SOPWR
| Ürün Kodu | TPS54332DDAR |
| Current - Output | 3.5A |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 26.04V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54332DDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!