TPS54310PWPR Texas Instruments 20-HTSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
317,32 TL
33,20 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54310PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,88 USD + KDV
TPS54310PWPR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 3V-6V giriş aralığında çalışır, 0.891V-3.3V arası çıkış ayarı sunar ve 3A çıkış akımını destekler. 20-HTSSOP SMD pakettedir ve 350kHz/550kHz anahtarlama frekanslarında çalışır.
TPS54310PWPR IC REG BUCK ADJ 3A 20HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS54310PWPR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 350kHz, 550kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.891V |
TPS54310PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!