TPS54308DDCT TSOT-23-6 3A Buck Regülatör Entegre Devre
138,54 TL
14,49 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54308DDCT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,57 USD + KDV
Texas Instruments TPS54308DDCT, 4.5V-28V giriş aralığında çalışan, ayarlanabilir çıkışlı 3A step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 1V-26V aralığında pozitif çıkış sağlar ve 350kHz anahtarlama frekansına sahiptir. TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD kılıftadır ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS54308DDCT IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS54308DDCT |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
TPS54308DDCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!