TPS542941PWPR Texas Instruments 16-HTSSOP Entegre Devre
235,76 TL
24,66 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS542941PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,37 USD + KDV
TPS542941PWPR, Texas Instruments üretimi senkron doğrultuculu buck (step-down) regülatör entegresidir. 2 çıkışlıdır, ayarlanabilir çıkış gerilimi 0.76V–7V aralığındadır ve giriş gerilimi 4.5V–18V aralığında çalışır. 700kHz anahtarlama frekansına sahiptir, SMD montaja uygundur ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS542941PWPR IC REG BCK ADJ 2A/3A DL 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS542941PWPR |
| Current - Output | 2A, 3A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
TPS542941PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!