TPS542941PWP Texas Instruments 16-HTSSOP Entegre Devre
287,51 TL
30,08 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS542941PWP
Stok Adedi
0
Fiyat
5,33 USD + KDV
TPS542941PWP, Texas Instruments üretimi senkron doğrultuculu step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.76V-7V çıkış sağlar ve 2 çıkışlı yapıda 2A/3A çıkış akımı sunar. 700kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 16-HTSSOP SMD pakettedir.
TPS542941PWP IC REG BCK ADJ 2A/3A DL 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS542941PWP |
| Current - Output | 2A, 3A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
TPS542941PWP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!