TPS54260DGQR Texas Instruments 10-HVSSOP Entegre Devre
345,83 TL
36,18 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54260DGQR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,41 USD + KDV
TPS54260DGQR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3.5V-60V giriş aralığında çalışır, 0.8V-60V ayarlanabilir çıkış ve 2.5A çıkış akımı sunar. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve SMD 10-HVSSOP (10MSOP) pakettedir.
TPS54260DGQR IC REG BUCK ADJ 2.5A 10MSOP
| Ürün Kodu | TPS54260DGQR |
| Current - Output | 2.5A |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 60V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54260DGQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!