TPS54202HDDCR Texas Instruments TSOT-23-6 2A Buck Entegre Devre
94,54 TL
9,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54202HDDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,75 USD + KDV
TPS54202HDDCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı 2A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V-28V giriş aralığında çalışır, 0.596V-28V arası pozitif çıkış sağlayabilir ve 500kHz anahtarlama frekansına sahiptir. TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TPS54202HDDCR IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS54202HDDCR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.596V |
TPS54202HDDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!