TPS54201DDCR Texas Instruments TSOT-23-6 Buck Entegre Devre
116,36 TL
12,17 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54201DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,16 USD + KDV
TPS54201DDCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) regülatör entegresidir. 4.5V-28V giriş aralığında çalışır, 1.5A çıkış akımı ve 700kHz anahtarlama frekansı sunar. TSOT-23-6 (SOT-23-THIN) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS54201DDCR IC REG BUCK ADJ 1.5A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS54201DDCR |
| Current - Output | 1.5A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 23V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.5V |
TPS54201DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!