TPS54140ADGQR Texas Instruments 10-HVSSOP Entegre Devre
240,79 TL
25,19 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54140ADGQR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,47 USD + KDV
TPS54140ADGQR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3.5V–42V giriş aralığında çalışır, 0.8V–39V arası çıkış ayarı sunar ve 1.5A çıkış akımını destekler. 100kHz–2.5MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve SMD 10-HVSSOP (10-MSOP) pakettedir.
TPS54140ADGQR IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
| Ürün Kodu | TPS54140ADGQR |
| Current - Output | 1.5A |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 39V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54140ADGQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!