TPS54060DGQ Texas Instruments 10-HVSSOP Entegre Devre
291,23 TL
30,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54060DGQ
Stok Adedi
0
Fiyat
5,40 USD + KDV
TPS54060DGQ, Texas Instruments üretimi step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.5V-60V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V-58V çıkış verir ve 500mA çıkış akımı sağlar. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 10-HVSSOP (10-PowerTFSOP/10-MSOP, 3.00mm) kılıftadır.
TPS54060DGQ 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) kılıfta üretilmiştir. Buck, Split Rail Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 500mA 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
| Ürün Kodu | TPS54060DGQ |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, Split Rail |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | 58V |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
TPS54060DGQ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!