TPS54060ADRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Entegre Devre
207,20 TL
21,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54060ADRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,84 USD + KDV
TPS54060ADRCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck, split rail) regülatör entegresidir. 3.5V–60V giriş aralığında çalışır, 0.8V–58V çıkış aralığı sunar ve 500mA çıkış akımını destekler. 100kHz–2.5MHz anahtarlama frekansı ile 10-VSON (3x3) SMD pakettedir.
TPS54060ADRCR IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 10VSON
| Ürün Kodu | TPS54060ADRCR |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Split Rail |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 58V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS54060ADRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!