TPS51220ARSNT Texas Instruments 32-WFQFN Entegre Devre
363,61 TL
38,04 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS51220ARSNT
Stok Adedi
0
Fiyat
6,74 USD + KDV
TPS51220ARSNT, Texas Instruments üretimi notebook güç sistemi uygulamaları için 2 çıkışlı regülatör kontrol entegresidir. 4.5V–32V giriş aralığında çalışır ve 1V–12V çıkış aralığını destekler. 32-QFN (4x4) / 32-WFQFN Exposed Pad SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS51220ARSNT IC REG CTRLR NOTEBK 2OUT 32QFN
| Ürün Kodu | TPS51220ARSNT |
| Applications | Controller, Notebook Power System |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (4x4) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 32V |
| Voltage - Output | 1V ~ 12V |
TPS51220ARSNT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!