TPS4H160AQPWPRQ1 Texas Instruments 28-HTSSOP Entegre Devre
256,15 TL
26,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS4H160AQPWPRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
4,75 USD + KDV
TPS4H160AQPWPRQ1, 28-HTSSOP kılıfta 4 çıkışlı high-side N-kanal güç anahtarı entegresidir. 3.4V-40V yük gerilimi aralığında çalışır ve kanal başına 2.5A’e kadar akım destekler. Sabit akım sınırlama ve aşırı sıcaklık koruması ile durum bayrağı (status flag) özelliği bulunur.
TPS4H160AQPWPRQ1 IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 28HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS4H160AQPWPRQ1 |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Features | Status Flag |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 165mOhm |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 3.4V ~ 40V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS4H160AQPWPRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!