TPS48000QDGXRQ1 19-VSSOP High-Side Gate Driver Entegre Devre
332,10 TL
34,74 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS48000QDGXRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
6,16 USD + KDV
Texas Instruments TPS48000QDGXRQ1, N-kanal MOSFET için tek kanallı high-side gate driver entegresidir. 3.5V–95V besleme aralığında çalışır ve 2A source/sink tepe çıkış akımı sunar. -40°C ile 125°C aralığında çalışmaya uygundur ve AEC-Q100 otomotiv kalifikasyonuna sahiptir.
TPS48000QDGXRQ1 20-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), 19 Leads kılıfta üretilmiştir. High-Side Gate Driver IC Non-Inverting 19-VSSOP
| Ürün Kodu | TPS48000QDGXRQ1 |
| DigiKey Programmable | - |
| Driven Configuration | High-Side |
| Channel Type | Single |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | MOSFET (N-Channel) |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 95V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 2A |
| Input Type | Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), 19 Leads |
| Supplier Device Package | 19-VSSOP |
TPS48000QDGXRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!