TPS40305DRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Entegre Devre
174,02 TL
18,21 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40305DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,23 USD + KDV
TPS40305DRCR, Texas Instruments üretimi buck (step-down) DC-DC regülatör kontrol entegresidir. 3V-20V besleme aralığında çalışır, 1 çıkış ve 1 faz desteği sunar; 1.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir. Enable, Power Good ve Soft Start özellikleri bulunur, SMD 10-VSON (3x3) / 10-VFDFN exposed pad pakettedir.
TPS40305DRCR IC REG CTRLR BUCK 10SON
| Ürün Kodu | TPS40305DRCR |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Enable, Power Good, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 85% |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 20V |
TPS40305DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!