TPS40211DGQ 10-HVSSOP DC-DC Kontrol Entegre Devre
171,75 TL
17,97 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40211DGQ
Stok Adedi
0
Fiyat
3,19 USD + KDV
Texas Instruments TPS40211DGQ, Boost/Flyback/SEPIC topolojilerini destekleyen pozitif çıkışlı DC-DC kontrol entegresidir. 4.5V-52V besleme aralığında çalışır ve 35kHz-1MHz anahtarlama frekansı sunar. Enable, frekans kontrolü, soft-start ve clock senkronizasyon özelliklerine sahiptir.
TPS40211DGQ 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) kılıfta üretilmiştir. Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-HVSSOP
| Ürün Kodu | TPS40211DGQ |
| Output Type | Transistor Driver |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Phases | 1 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 52V |
| Frequency - Switching | 35kHz ~ 1MHz |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Clock Sync | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
TPS40211DGQ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!