TPS40210DRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Entegre Devre
328,69 TL
34,39 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40210DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,10 USD + KDV
TPS40210DRCR, boost/flyback/SEPIC topolojilerini destekleyen çoklu topoloji anahtarlamalı regülatör kontrolör entegresidir. 4.5V-52V besleme aralığında çalışır ve 35kHz-1MHz anahtarlama frekansı sunar. Enable, frekans ayarı, soft-start ve harici clock senkronizasyonu özelliklerine sahiptir.
TPS40210DRCR IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10SON
| Ürün Kodu | TPS40210DRCR |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Frequency - Switching | 35kHz ~ 1MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 52V |
TPS40210DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!