TPS40071PWPR Texas Instruments 16-HTSSOP Buck Entegre Devre
389,29 TL
40,73 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40071PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,22 USD + KDV
TPS40071PWPR, Texas Instruments üretimi 16-HTSSOP kılıfta buck (step-down) regülatör kontrol entegresidir. 4.5V-28V besleme aralığında çalışır ve 1MHz'e kadar anahtarlama frekansını destekler. Akım limiti, enable, frekans kontrolü, power good ve soft start gibi kontrol özellikleri bulunur.
TPS40071PWPR IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS40071PWPR |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 93% |
| Frequency - Switching | Up to 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Not For New Designs |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 28V |
TPS40071PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!