TPS2HB50AQPWPRQ1 Texas Instruments 16-HTSSOP Entegre Devre
155,95 TL
16,31 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2HB50AQPWPRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,89 USD + KDV
TPS2HB50AQPWPRQ1, 3V-28V besleme aralığında çalışan, 2 çıkışlı high-side N-kanal anahtar entegresidir. Tipik 50mOhm Rds(on) değerine sahiptir ve kanal başına 18A’e kadar çıkış akımı destekler. Ayarlanabilir akım sınırlama ve aşırı sıcaklık koruması içerir, SMD 16-HTSSOP kılıftadır.
TPS2HB50AQPWPRQ1 50 MOHM OTP A
| Ürün Kodu | TPS2HB50AQPWPRQ1 |
| Current - Output (Max) | 18A |
| Fault Protection | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature |
| Features | - |
| Input Type | - |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Rds On (Typ) | 50mOhm |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 28V |
TPS2HB50AQPWPRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!