TPS2H000AQPWPRQ1 16-HTSSOP Yüksek Taraf Güç Anahtarı Entegre Devre
130,54 TL
13,66 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2H000AQPWPRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,42 USD + KDV
Texas Instruments TPS2H000AQPWPRQ1, 3.4V-40V aralığında çalışan, N-kanal yüksek taraf (high-side) güç anahtarı entegresidir. 2 çıkışlı yapıda olup her çıkış için 750mA’e kadar akım desteği, ayarlanabilir akım sınırlama ve aşırı sıcaklık koruması sunar. On/Off kontrol arayüzü ve durum bayrağı (status flag) özelliği bulunur.
TPS2H000AQPWPRQ1 IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS2H000AQPWPRQ1 |
| Current - Output (Max) | 750mA |
| Fault Protection | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature |
| Features | Status Flag |
| Input Type | - |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 1Ohm |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 3.4V ~ 40V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS2H000AQPWPRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!