TPS281C100ADNTR 12-WSON (4x4) Entegre Devre
197,16 TL
20,63 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS281C100ADNTR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,66 USD + KDV
Texas Instruments TPS281C100ADNTR, 6V-60V yük gerilimi aralığında 5A’e kadar tek çıkışlı high-side N-kanal güç anahtarı/sürücü entegresidir. On/Off ve PWM arayüzünü destekler; yük boşaltma, slew rate kontrolü ve durum bayrağı özellikleri bulunur. Aşırı akım sınırlama, açık yük algılama, aşırı sıcaklık, kısa devre ve UVLO korumaları içerir; 12-WSON (4x4) / 12-WFDFN Exposed Pad kılıftadır.
TPS281C100ADNTR 12-WFDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Power Switch/Driver 1:1 N-Channel 5A 12-WSON (4x4)
| Ürün Kodu | TPS281C100ADNTR |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | On/Off, PWM |
| Voltage - Load | 6V ~ 60V |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Rds On (Typ) | 83mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Load Discharge, Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 12-WSON (4x4) |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
TPS281C100ADNTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!