TPS2819DBVR SOT-23-5 Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
169,69 TL
17,75 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2819DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,15 USD + KDV
Texas Instruments TPS2819DBVR, SOT-23-5 kılıfta tek kanallı low-side N-kanal MOSFET gate sürücüdür. 4V-14V besleme aralığında çalışır ve tepe çıkış akımı source/sink 2A, 2A değerindedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TPS2819DBVR IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS2819DBVR |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 2A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V, 4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 14ns, 14ns |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply | 4V ~ 14V |
TPS2819DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!