TPS2814D Texas Instruments 8-SOIC Gate Driver Entegre Devre
185,85 TL
19,44 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2814D
Stok Adedi
0
Fiyat
3,45 USD + KDV
TPS2814D, Texas Instruments üretimi low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 2 sürücü çıkışı bulunur, tepe kaynak/sink akımı 2A/2A ve besleme gerilimi 4V-14V aralığındadır. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS2814D IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | TPS2814D |
| Channel Type | Synchronous |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A, 2A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V, 4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 14ns, 15ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4V ~ 14V |
TPS2814D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!