TPS27SA08CQPWPRQ1 16-HTSSOP Entegre Devre
304,89 TL
31,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS27SA08CQPWPRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,65 USD + KDV
Texas Instruments TPS27SA08CQPWPRQ1, otomotiv uygulamaları için 8V-36V aralığında çalışan 1 kanallı high-side anahtar entegresidir. 10A maksimum çıkış akımı, ayarlanabilir akım sınırlama ve aşırı sıcaklık koruması sunar. Tipik 9mOhm Rds(on) değeri ve slew rate kontrollü anahtarlama özelliği bulunur.
TPS27SA08CQPWPRQ1 AUTOMOTIVE, 36-V, 8-M, 1-CH SMAR
| Ürün Kodu | TPS27SA08CQPWPRQ1 |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Fault Protection | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 9mOhm |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 8V ~ 36V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS27SA08CQPWPRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!