TPS27S100APWPR Texas Instruments 14-HTSSOP Entegre Devre
199,58 TL
20,88 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS27S100APWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,70 USD + KDV
TPS27S100APWPR, 14-HTSSOP kılıfta 1 çıkışlı high-side N-kanal güç sürücü entegresidir. 40V yük gerilimi ve 13A maksimum çıkış akımı desteği sunar; tipik Rds(on) değeri 80 mOhm’dur. Aşırı yük, aşırı sıcaklık, kısa devre ve UVLO korumaları ile shutdown özelliği bulunur.
TPS27S100APWPR IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 14HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS27S100APWPR |
| Current - Output (Max) | 13A |
| Fault Protection | Over Load, Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Features | Shutdown |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | Logic |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 80mOhm |
| Supplier Device Package | 14-HTSSOP |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Voltage - Load | 40V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS27S100APWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!