TPS27081ADDCR Texas Instruments TSOT-23-6 Güç Anahtarı Entegre Devre
59,59 TL
6,23 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS27081ADDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,11 USD + KDV
TPS27081ADDCR, Texas Instruments üretimi 1 çıkışlı high-side güç anahtarı entegresidir. 1.2V–8V yük gerilimi aralığında 3A’e kadar akım destekler ve tipik 32mOhm Rds(on) değerine sahiptir. TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD kılıftadır ve aç/kapa kontrol arayüzü ile slew rate kontrollü çalışır.
TPS27081ADDCR IC PWR SWITCH 1:1 TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS27081ADDCR |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Fault Protection | - |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Input Type | - |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 32mOhm |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 1.2V ~ 8V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS27081ADDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!