TPS26631RGER Texas Instruments 24-VQFN (4x4) Entegre Devre
317,49 TL
33,21 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS26631RGER
Stok Adedi
0
Fiyat
5,89 USD + KDV
TPS26631RGER, Texas Instruments üretimi elektronik sigorta (eFuse) işlevli güç yönetimi entegresidir. 4.5V–60V giriş aralığında çalışır ve 6A çıkış akımını destekler. 24-VQFN (4x4) yüzey montaj pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS26631RGER IC PWR MGMT BATTERY MGMT
| Ürün Kodu | TPS26631RGER |
| Accuracy | ±2% |
| Current - Output | 6A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 24-VQFN (4x4) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 60V |
TPS26631RGER Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!