TPS26631PWPT Texas Instruments 20-HTSSOP eFuse Entegre Devre
346,64 TL
36,26 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS26631PWPT
Stok Adedi
0
Fiyat
6,43 USD + KDV
TPS26631PWPT, 4.5V-60V giriş aralığında çalışan 6A çıkış akımlı elektronik sigorta (eFuse) entegresidir. Yüzey montaj için 20-HTSSOP pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS26631PWPT 4.5V - 60V 6A 29MOHM EFUSE
| Ürün Kodu | TPS26631PWPT |
| Accuracy | ±2% |
| Current - Output | 6A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 60V |
TPS26631PWPT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!