TPS26600PWPR 16-HTSSOP eFuse Güç Yönetimi Entegre Devre
282,07 TL
29,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS26600PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,23 USD + KDV
Texas Instruments TPS26600PWPR, elektronik sigorta (eFuse) işlevli güç yönetimi entegresidir. 4.2V–55V giriş aralığında çalışır ve 2.35A çıkış akımını destekler. 16-HTSSOP SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS26600PWPR IC PWR MGMT EFUSE 60V 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS26600PWPR |
| Accuracy | ±5% |
| Current - Output | 2.35A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Voltage - Input | 4.2V ~ 55V |
TPS26600PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!