TPS259631DDAR 2.7-19V 2A 8-SO PowerPad Entegre Devre
65,45 TL
6,85 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS259631DDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,21 USD + KDV
Texas Instruments TPS259631DDAR, 2.7V ile 19V aralığında çalışan 2A çıkış akımına sahip elektronik sigorta (eFuse) entegresidir. Surge clamping özelliği ile ani akım/gerilim darbelerine karşı koruma sağlar. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına uygundur ve SMD 8-SO PowerPad pakettedir.
TPS259631DDAR 2.7-19V 130MA-2A SURGE CLAMPING
| Ürün Kodu | TPS259631DDAR |
| Accuracy | ±10.4% |
| Current - Output | 2A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 19V |
TPS259631DDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!